Battle of styles - Bitwa na style - 9.04.2017

Be the first to share it!
From Sunday 9 of April at 15:00 to Sunday 9 of April at 16:00
Klubokawiarnia Medyka Oczki 1a 02-007 - Ochota
This event finished on 09 Apr 2017

Organizer

Warsaw Bachata Meet Up
Warsaw Bachata Meet Up

Map

Klubokawiarnia Medyka
Oczki 1a
02-007 - Ochota

Description

GOTOWI NA BITWĘ MIĘDZYSTYLOWĄ? PO RAZ PIERWSZY W POLSCE DWIE EKIPY TANECZNE ZMIERZĄ SIĘ ZE SOBĄ WALCZĄC O TYTUŁ BARDZIEJ ENERGETYCZNEJ, LEPIEJ DOPRACOWANEJ i ZDETERMINOWANEJ DRUŻYNY!

O CO CHODZI?

O godzinie 15.00 zaczynamy naukę Ladies i Men stylingu w dwóch grupach: CZERWONYCH(grupa Jonego i Noe) oraz NIEBIESKICH(grupa Estebana i Miriam). Dokładnie o godz. 15.45 następuje ostateczna bitwa pomiędzy drużynami. Całość jest nagrywana transmisją na żywo i zamieszczana na wydarzeniu 4. edycji Warsaw Bachata Meet Up!

KTO WYGRYWA?

Głosować mogą wszyscy, którzy oglądają transmiję, oddając swój głos w ankiecie zamieszczonej na wydarzeniu. Głosy zliczane są do godz. 16.00. O tej porze podane zostaną ostateczne wyniki. Drużyna, która zrobędzie więcej głosów - wygrywa

KTO STARTUJE?

W Bitwie na style mogą brać udział wszystkie osoby, które posiadają FULL PASS lub COMBO PASS na wydarzenie.

JAK WYBRAĆ DRUŻYNĘ?

Drużynę można wybrać przed rozpoczęciem eventu wysyłając do nas zgłoszenie na zapisy@bachatastars.pl w tytule wpisując BITWA NA STYLE, a w treści wiadomości WYBIERAM NIEBIESKICH(Esteban i Miriam) lub WYBIERAM CZERWONYCH(Jony i Noe) oraz swoje imię i nazwisko. Osoby, które nie chcą wcześniej wybierać drużyny mogą ją wylosować w piątek lub sobotę(w trakcie eventu). Organizator zastrzega sobie prawo do zamknięcia zapisów wcześniej i przejścia do trybu losowania podczas eventu.

CO MUSZĘ ZABRAĆ?

WAŻNE!!! Uczestnicy przydzieleni do grupy proszeni są o zabranie koszulki w kolorze swojej drużyny, osoby, które losują na miejscu proszone są o zabranie dwóch kolorów koszulek

CO DOSTAJĘ?

Wygrana drużyna otrzymuje 10 zł zniżki dla każdego do wykorzystania na 5. edycję Warsaw Bachata Meet Up!(promocja nie obejmuje BLIND PASSÓW)

BĘDZIE OGIEŃ!

ENGLISH - under construction

Initializing session with facebook